O nas

MEMBERSCARD jest programem Partnerskim przeznaczonym dla szerokiej  grupy odbiorców. Jego głównym celem oraz korzyścią jaką otrzymuje członek programu jest rabat wynikający z posiadania karty Members. Szeroki wachlarz dziedzin jakie obejmuje Members Card stawia ten program wśród najlepszych dostępnych aktualnie na rynku. Konsumenci dokonujący transakcji zakupu czy to nieruchomości, wycieczek, sprzętu rtv oraz pobierających usługi, np. Kosmetyczne, fryzjerskie, gastronomiczne. Dzięki MEMBERS otrzymują każdorazowo, z góry ustalony rabat u partnera members. Istotnym elementem programu Members jest fakt, iż posiadanie takiej karty nic nie kosztuje, nie wymagamy żadnych dodatkowych zobowiązań a sam rabat otrzymujemy tylko i wyłacznie przez pokazanie karty członkowskiej.

  • MEMBERS współpracuje z podmiotami gospodarczymi na terytorium całej Unii Europejskiej, co czyni kartę Members międzynarodową. Nie potrzebujesz już wielu kart, wystarczy karta i możesz być przekonany, że korzyści jakie otrzymasz z członkostwa w Members będą satysfakcjonujące a ilość zaoszczędzonych pieniędzy pozwoli na zwiększenie zakupów.
  • MEMBERS jest z pewnością programem Partnerskim wartym uwagi oraz przystąpienia w szeregii Members. Szybko się przekonacie, że był to bardzo dobry wybór. Zapraszamy do członkostwa poprzez wypełnienie formularza znajdującego się na naszej stronie lub poprzez kontakt z naszym przedstawicielem.